claim
Kontakty

Obdrželi jste od naší společnosti Credit One, a.s. písemnou upomínku?/h1> Zavolejte nám na telefonní číslo 296 789 999 nebo vyplňte Kontaktní formulář zde. Při zavolání na toto telefonní číslo budete spojeni přímo s naším odpovědným pracovníkem, který má tyto záležitosti na starosti.

Pro snazší a rychlejší telefonickou komunikaci si připravte prosím název společnosti, u které dluh máte, rodné číslo, u podnikatelů IČ, variabilní symbol, který najdete na upomínce a kontaktní telefonní číslo.

Při vyplňování Kontaktního formuláře vyplňte prosím minimálně povinné údaje (oranžově orámovaná pole) a zformulujte Váš dotaz. V nejkratší možné době se Vám ozve náš odpovědný pracovník.

Můžete nám také poslat dotaz na email recepce@creditone.cz , nezapomeňte opět uvést Vaše identifikační a kontaktní údaje. A také společnost, u které máte dluh.

Čím dříve začnete Váš dluh řešit, tím více předejdete zbytečným komplikacím a zvýšíte Vaše šance na nalezení rychlého řešení.Nejste schopni uhradit Váš závazek v určeném čase?


Urychleně nás kontaktujte na telefonním čísle 296 789 999 uvedeném také v zaslané korespondenci. Případně vyplňte Kontaktní formulář zde. Popište zde stručně Vaši představu, jak celou věc řešit. V nejkratší možné době se Vám ozve náš odpovědný pracovník a naplánuje s Vámi, kolik a kdy budete splácet.