claim
Praxe v advokacii pro studenty práv 3. - 4. ročníku Brigáda na call centru Administrativní pracovník - inkasní specialista

Brigáda na call centru

Hledáte brigádu a rád/a byste využil/a své komunikační schopnosti a dovednosti? Máte zkušenosti z call centra nebo byste je naopak rád/a získal/a a myslíte si, že máte k této práci předpoklady? Pokud Vás baví telefonovat a hledáte zaměstnavatele, který si bude vážit Vás jako člověka, Vaší práce, a který se dokáže přizpůsobit časově Vašim potřebám, čtete ten správný inzerát.
Jsme stabilní společnost s útulným call centrem a rodinnou atmosférou a rádi bychom náš menší tým posílili o nového člena či členku. Na trhu působíme již od roku 2006 a od té doby jsme se stali dlouhodobě lídrem inkasního trhu v České republice. V oblasti inkasa zastupujeme významné klienty zejména z bankovního, telekomunikačního a energetického sektoru. Jelikož se jako společnost neustále rozvíjíme a rosteme, hledáme k sobě týmově založené parťáky, kteří chtějí růst s námi!
A jelikož si moc dobře uvědomujeme, jak je důležité se v práci cítit spokojeně, bereme jako standard kromě mzdy a spousty benefitů také bezedný přísun spousty druhů kávy, čaje a minerálek pro všechny naše kolegy.

Co Vás čeká:

Práce s interní databází Telefonická komunikace s dlužníky s cílem domluvení úhrady dluhu či splátkového kalendáře Doplňování chybějících údajů do databáze a kontrola správnosti již zapsaných údajů Komunikace se soudy ohledně průběhu soudních řízení jednotlivých případů Běžná drobná administrativa
Co očekáváme od Vás:

Samostatnost, pečlivost, efektivitu práce Dovednost umět rozlišovat priority a chuť do práce Schopnost vnímat věci v souvislostech Zaměření na výsledek, asertivní a pozitivní přístup Předchozí zkušenost z call centra či zákaznického servisu velkou výhodou
Co Vám nabízíme my:

Dlouhodobou spolupráci ve stabilní a rostoucí české společnosti v moderních kancelářích s dobrou dopravní dostupností a rodinnou atmosférou Získání právního povědomí a orientaci v oblasti správy a vymáhání pohledávek Teambuildingové akce během roku plné zážitků, pro ženy večerní cvičení a pro muže večerní kopaná Kompletní zaškolení a podporu trpělivých kolegů, kteří se na Vás už moc těší Široký výběr teplých i studených nápojů
Pokud jsme Vás zaujali, neváhejte nám zaslat Váš profesní životopis spolu s krátkým shrnutím Vašich zkušeností, a proč byste u nás rádi pracovali na e-mail: zcoufalova@consultingone.cz.